Grønn Ungdom er bygd opp av fylkeslag. Medlemmer i et fylke holder årsmøte og velger et fylkesstyre, fylkesleder eller talsperson-par og en representant til Grønn Ungdoms Landsstyre. Landsstyret er Grønn Ungdoms høyeste organ mellom to Landsmøter og tar stilling til viktige politiske og organisatoriske saker.

Nedenfor kan du bli kjent med fylkeslederne våre og finne kontaktinformasjon for alle fylker. Ta kontakt, finn ditt fylkeslag og bli med i kampen for et et varmere samfunn og kaldere klima!

Agder

Oda Sofie Pettersen, fylkesleder

oda.sofie.pettersen@outlook.com

Hvordan kontakte meg

Finn ditt fylkeslag

Kontaktinformasjon til alle våre fylkeslag finner du her:

Akershus
Facebook
Twitter: @AkershusGU
Nina Amin Kadir
Telefon: 98415216
E-post: nina.ak01@hotmail.com
Agder
Facebook
Oda Sofie Pettersen

Telefon: 97639463

E-post: oda.sofie.pettersen@outlook.com

Buskerud
Facebook
Rose Jahanfarah
Telefon: 412 56 571
E-post: rosejshirazi@gmail.com
Finnmark – Finnmárkku 
Facebook

Telefon: 468 88 137
E-post: gu@gronnungdom.no
Vadsø – Čáhcesuolu
Facebook
Telefon: 468 88 137
E-post: gu@gronnungdom.no
Hedmark
Facebook
Kasper Silkoset Syvertsen
Telefon: 480 77 464
E-post: Kassyv00@hotmail.com
Vestland
Facebook
Øyunn Stokkeland Kåset
Telefon: 472 59 107
E-post: oyunnkz@gmail.com
Sveio
Facebook
Øyunn Stokkeland Kåset
Telefon: 472 59 107
E-post: oyunnkz@gmail.com
Bergen
Facebook
Øyunn Stokkeland Kåset
Telefon: 472 59 107
E-post: oyunnkz@gmail.com
Sunnfjord
Facebook
Telefon: 468 88 137
E-post: gu@gronnungdom.no
Møre og Romsdal
Facebook
Silje Annette Balseth
Telefon: 980 66 528
E-post: silje.balseth@gmail.com
Nordland
Facebook
Twitter: @NordlandGU
Danielle Johansen
Telefon: 468 88 137
E-post: gu@gronnungdom.no
Salten
Facebook
Danielle Johansen
Telefon: 468 88 137
E-post: gu@gronnungdom.no
Oppland
Facebook
Christoffer Bakken Tallerås
Telefon: 974 13 889
E-post:
ChristofferBakkenTalleras@gmail.com
Lillehammer
Facebook
Christoffer Bakken Tallerås
Telefon: 974 13 889
E-post:ChristofferBakkenTalleras@gmail.com
Oslo
Facebook
Twitter: @OsloGronnUngdom
Instagram: oslogu
Christine Evjen
Telefon: 90015541
E-post: christine.evjen00@gmail.com
Rogaland
Facebook
Twitter: @GURogaland
Katarina Bjørsvik
Telefon: 93201757
E-post: katarina.b@hotmail.no
Trøndelag
Facebook
Adrian Skagen
Telefon: 97890879
E-post: adrian@theskaw.com 
Telemark
Facebook
Twitter: @GUTelemark
Lisa Velouria Skinnarland
Telefon: 940 56 492
E-post: velourialisa@gmail.com
Troms
Facebook
Twitter: @GUTroms
Madelen Lönell Mortensen
Telefon: 922 11 324
E-post: madelen-lonnell@hotmail.com
Vestfold
Facebook
Twitter: @GUVestfold
Alexander Olafsson
Telefon: 958 17 796
E-post: alexander.olafsson@gmail.com
Østfold
Facebook
Twitter: @OstfoldGU
Andrine Nordby Strømnes
Telefon: 99206370
E-post: andrine.n.s@gmail.com