Vil du være aktiv i Grønn Ungdom? Vi har fylkeslag i alle fylker og mange lokallag som svært gjerne vil ha deg med på laget. Finn det fylkes- eller lokallaget som skulle passe deg best og ta kontakt. La oss redde verden!

Les mer!

Finn ditt fylkeslag

Ønsker du å starte nytt lokallag? Stifteltesdokumenter og oppskrift finner du her!

Akershus
Facebook
Twitter: @AkershusGU
Nina Amin Kadir
Telefon: 98415216
E-post: nina.ak01@hotmail.com
Aust-Agder
Facebook
Josefine Gjerde
Telefon: 97621491
Buskerud
Facebook
Vilde Ingeborg Håvardsrud
Telefon: 450 90 237
E-post: vildeingeborg@gmail.com
Finnmark – Finnmárkku 
Facebook
Jonas Nilsen
Telefon: 475 02 072
E-post: jonas.nilsen@gronnungdom.no
Vadsø Čáhcesuolu
Facebook
Jonas Nilsen
Telefon: 475 02 072
E-post: jonas.nilsen@gronnungdom.no
Hedmark
Facebook
Kasper Silkoset Syvertsen
Telefon: 480 77 464
E-post: Kassyv00@hotmail.com
Hordaland
Facebook
Øyunn Stokkeland Kåset
Telefon: 472 59 107
E-post: oyunnkz@gmail.com
Sveio
Facebook
Øyunn Stokkeland Kåset
Telefon: 472 59 107
E-post: oyunnkz@gmail.com
Bergen
Facebook
Øyunn Stokkeland Kåset
Telefon: 472 59 107
E-post: oyunnkz@gmail.com
Møre og Romsdal
Facebook
Silje Annette Balseth
Telefon: 980 66 528
E-post: silje.balseth@gmail.com
Nordland
Facebook
Twitter: @NordlandGU
Aksel Vestavik
Telefon: 95206329
Epost: akselvestavik@gmail.com
Salten
Facebook
Aksel Vestavik
Telefon: 95206329
Epost: akselvestavik@gmail.com
Oppland
Facebook
Christoffer Bakken Tallerås
Telefon: 974 13 889
E-post:
ChristofferBakkenTalleras@gmail.com
Lillehammer
Facebook
Christoffer Bakken Tallerås
Telefon: 974 13 889
E-post: ChristofferBakkenTalleras@gmail.com
Oslo
Facebook
Twitter: @OsloGronnUngdom
Instagram: oslogu
Christine Evjen
Telefon: 90015541
E-post: christine.evjen00@gmail.com
Rogaland
Facebook
Twitter: @GURogaland
Anne Nijdam
Telefon: 952 11 955
E-post: anne.nijdam00@gmail.com
Sogn og Fjordane
Facebook
Balder Bryn Morsund
Telefon: 454 70 171
E-post: balder.morsund@gmail.com
Sunnfjord
Facebook
Andreas Storesund Madsen
Telefon: 986 49 853
E-post: andreas@asmadsen.no 
Trøndelag
Facebook
Line Ingebrigtsen Fjørstad
Telefon: 991 29 821
E-post: lineifjorstad@gmail.com
Telemark
Facebook
Twitter: @GUTelemark
Lisa Velouria Skinnarland
Telefon: 940 56 492
E-post: velourialisa@gmail.com
Troms
Facebook
Twitter: @GUTroms
Jørgen Abel Bjørvik Paulsen
Telefon: 976 25 540
E-post: joergab@online.no
Vest-Agder
Facebook
Oda Sofie Pettersen
Telefon: 976 39 463
E-post: oda.sofie.pettersen@outlook.com
Vestfold
Facebook
Twitter: @GUVestfold
Anne Line Nilsson 
Telefon: 913 29 540 
E-post: anne.line@sf-nett.no
Østfold
Facebook
Twitter: @OstfoldGU
Esmeralda Cecilie Pérez
Telefon: 473 61 602
E-post: esmcper@gmail.com